Sledovacie kategórie

Prejsť na: navigácia, hľadanie

Táto stránka obsahuje zoznam sledovacích kategórií, ktoré automaticky pridáva softvér MediaWiki. Ich mená je možné zmeniť úpravou príslušných systémových hlásení v mennom priestore MediaWiki.

Sledovacia kategória Názov správy Kritériá pre zaradenie do kategórie
Indexované stránky(prázdna)index-categoryStránka obsahuje magické slovo __INDEX__ (a je v mennom prostore, v ktorom je tento príznak povolený), takže je indexovaná robotmi, hoci by normálne nebola.
Neindexované stránky(prázdna)noindex-categoryStránka nie je indexovaná robotmi, pretože obsahuje magické slovo __NOINDEX__ a je v mennom priestore, v ktorom je tento príznak povolený.
Stránky s duplicitnými parametrami pri volaniach šablón(prázdna)duplicate-args-categoryStránka obsahuje volania šablóny používajúce duplicitné parametere, ako napríklad {{foo|bar=1|bar=2}} alebo {{foo|bar|1=baz}}.
Stránky s príliš veľkým počtom volaní funkcií syntaktického analyzátora(prázdna)expensive-parserfunction-categoryStránka používa priveľa náročných funkcií syntaktického analyzátoru (ako #ifexist). Pozri Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Stránky obsahujúce vynechané argumenty šablón(prázdna)post-expand-template-argument-categoryStránka je po rozbalení parametrov šablón (niečo v trojitých zátvorkách, napr. {{{Foo}}}) väčšia než $wgMaxArticleSize.
Stránky, kde je prekročená povolená veľkosť šablón(prázdna)post-expand-template-inclusion-categoryStránka je po rozbalení všetkých šablón väčšia než $wgMaxArticleSize, takže niektoré šablóny nemohli byť rozbalené.
Skryté kategórie(2 K)hidden-category-categoryKategória vo svojom zdrojovom kóde obsahuje __HIDDENCAT__, čo má za následok, že sa na stránkach medzi odkazmi na kategórie implicitne nezobrazuje.
Stránky s odkazom na neexistujúci súbor(prázdna)broken-file-categoryStránka obsahuje nefunkčný odkaz na súbor (odkaz na neexistujúci súbor).
Stránky s priveľkým počtom uzlov(prázdna)node-count-exceeded-categoryTato stránka prekračuje maximálny počet uzlov.
Stránky s priveľkou hĺbkou expanzie(prázdna)expansion-depth-exceeded-categoryStránka prekročila maximálnu hĺbku expanzie.
Stránky s ignorovanými zobrazovanými názvami(prázdna)restricted-displaytitle-ignoredStránka obsahuje příkaz {{DISPLAYTITLE}}, který se ignoruje, neboť není ekvivalentní skutečnému názvu stránky.
Stránky s neplatnými samouzavrenými HTML značkami(prázdna)deprecated-self-close-categoryStránka obsahuje neplatné samouzatvárajúce HTML značky, napr. <b/> alebo <span/>. Ich správanie sa v záujme konzistencie so špecifikáciou HTML5 čoskoro zmení a použitie je preto vo wikitexte zastarané.
Stránky se smyčkami šablon(prázdna)template-loop-categoryStránka obsahuje smyčku šablon, tj. šablonu, která je vložená sama do sebe.
Stránky s chybami v referenciách(prázdna)cite-tracking-category-cite-errorStránky v tejto kategórii obsahujú chyby v použití značiek pre citačné referencie.